Axtel Prime X3 – funckje najlepszych słuchawek

Axtel Prime X3 – funckje najlepszych słuchawek

Nowoczesna technologia umożliwia tworzenia wyjątkowej jakości produktów, charakteryzujących się dużą trwałości i ergonomicznością. Wiele elektronicznych sprzętów ma lub może mieć potencjał, aby praca dzięki nim wykonywana, była bardzo wydajna. Niestety, wiele firm nie korzysta z tego potencjału, redukując tym samym koszty produkcji. Są jednak firmy takie jak Axtel, które wciąż zaskakują nowościami. Wśród nich znajduje się np. micro casque sans fil Prime X3.


Prime X3 – najważniejsze cechy


Casque téléphone portable avec micro, który można zobaczyć na stronie producenta https://www.axtelheadsets.com/fr/micro-casques/sans-fil, lub jakikolwiek inny sprzęt Axtel prima X3 charakteryzują się wyjątkową jakością. Zastosowano w nich cała masę bardzo interesujących rozwiązań. Zasięg słuchawek to aż 200 metrów, ochrona akustyczna i zaawansowana redukcja szumów zapewnia lepszą jakość pracy i dbanie o słuch. W słuchawkach wykorzystano również aktywne diody LED i wielofunkcyjny przycisk MFB. Potrójna łączność, a więc możliwość łączności z telefonem stacjonarnym, komórkowym i komputerem to gwarancja jeszcze wydajniejszej pracy! Micro casque sans fil dostępne są w wersji monograficznej oraz w wersji obustronnej. Zastosowano w nich także dwa tryby działania: aktywny tryb głośności.


Komfort pracy konsultanta


Kupując słuchawki do celów biznesowych należy pamiętać o tym, że posługujący się nimi konsultant musi odczuwać komfort. Praca konsultanta w Call Center nie jest łatwa. Wielogodzinne rozmowy z klientami bywają męczące i stresujące. Słuchawki powinny pomagać w pracy, a nie przeszkadzać lub denerwować, lub co gorsze, negatywnie działać na zdrowie. Co jest zatem ważne w budowie słuchawek? Bez względu na to, czy jest to micro casque sans fil czy innego rodzaju słuchawki, należy zwrócić szczególną uwagę na kilka ważnych elementów i cech.


Po pierwsze, przyjazne i wytrzymałe materiały. Stosowane do budowy słuchawek materiały powinny być wytrzymałe, ale jednocześnie muszą być miłe i przyjazne dla osoby, która będzie miała styczność przez wiele godzin w ciągu dnia.


Po drugie, jakość wykonania. Nikt nie lubi, kiedy sprzęt ma po prostu słaba jakość. Kiedy podczas jego używania coś trzeszczy, nie leży tak jak trzeba, ugniata lub po prostu jest bardzo kruche. Firma Axtel zawsze dba o to, aby słuchawki wykonane były z materiałów trwałych, zapewniających najwyższą jakość.


Po trzecie, waga słuchawek. Słuchawki powinny być jak najlżejsze, zwłaszcza u osób, które posługują się nimi przez wiele godzin dziennie. Słuchawki, które są ciężki, obciążają szyje i kręgosłup, mogą również powodować bóle głowy.


Po czwarte, możliwość regulacji słuchawek. Regulacja słuchawek, a więc idealne dostosowanie ich do potrzeb konsultanta bardzo ułatwia mu pracę. Spadające słuchawki? A może zbyt mocno przylegające? Wybierając micro casque sans fil lub inne rozwiązania marki Axtel z pewnością problem ten nie będzie istniał!


Po piąte, ochrona przed nagłymi skokami natężenia dźwięku. Skoki głośności dźwięku są z jednej strony bardzo niebezpieczne, a z drugiej po prostu utrudniają pracę konsultanta. Najlepsze firmy wykorzystują szereg zabezpieczeń przed takimi właśnie sytuacjami.


Po szóste, redukcja szumów. Przedostawanie się odgłosów z otoczenia podczas rozmowy z użyciem słuchawek? Obecnie, dzięki najnowszym technologiom można o tym zapomnieć! Reedukacja szumów w najlepszych słuchawkach ogranicza dochodzenie dźwięków z otoczenia nawet do 90 procent. Dzięki temu praca jest bardzo przyjemna, a konsultant jest w stanie skupić się na prowadzonej rozmowie i jeszcze lepiej wykonywać swoje działania.


Słuchawki, które mają pomagać w pracy muszą być doskonale przygotowane. Wiele firm radzi sobie z stosowaniem najnowszych technologii w swoich produktach i takie słuchawki warto wybierać. Lepsza komunikacja, krystaliczna jakość dźwięku, wygoda i komfort użytkowania, a w konsekwencji większa wydajność w pracy i większe przychody dla firmy…